Privaatsuspoliitika

Andmekaitse ja privaatsus

Andmed, mida CAPRA kogub teenuse osutamiseks, isikuga ühenduse võtmiseks teenuse osutamiseks, küsimuste lahendamiseks või pakkumiste ja e-kirjade saatmiseks, samuti lehekülastuste tuvastamiseks ja kasutuskogemuse parandamiseks, on turvatud ning neile ligipääs on vaid selleks volitatud isikutel.

Käsitleme kõiki CAPRA veebilehe ja e-poe külastamise käigus teatavaks saanud andmeid kui konfidentsiaalset infot, mille kaitsmiseks rakendame kõiki ettevaatusabinõusid (s.h. administratiivseid, tehnilisi ja füüsilisi meetmeid).

Isikustamata tehnilised andmed

CAPRA veebilehe külastamisel kogutakse külastaja kohta isikustamata tehnilisi andmeid, mis piirduvad külastuseks kasutatava seadme (arvuti, tahvelarvuti või telefoni) ja võrgu internetiaadressiga (IP-aadress), seadmes kasutatava veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraga, külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) ja kohaga. Kogutavat infot ei seota isikut tuvastava teabega.

Andmeid kogutakse veebilehe külastuste ja selle sisuga tutvumise kohta, et selle info põhjal (n.n. küpsiste abil) veebilehte ja teenuskeskkonda parendada ja külastajatele mugavamaks muuta. Ülalpool nimetatud andmete kogumiseks kasutame automatiseeritud tööriista Google Analytics. Kui te ei soovi enda kohta neid andmeid edastada, saate keelata andmete kogumise Google Analyticsi poolt oma veebilehitseja privaatsusseadete halduses, nagu on kirjeldatud siin:
Google
Internet Explorer
Firefox
Safari
Opera
Küpsistest keeldumise korral võivad mitmed meie veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud.

Isikustatud andmed, nende kogumine, töötlemine ja säilitamine

Meiega ühenduse võtmiseks või päringute saatmiseks võib iga CAPRA lehe kasutaja vabatahtlikult meile edastada ka oma nime, meiliaadressi ja mobiiltelefoni numbri, samuti teatada ettevõtte andmed, mida esindatakse. Andmebaasi andmete sisestamisega annate meile õiguse töödelda teie andmeid (nime ja meiliaadressi või telefoninumbrit teenuse pakkumiseks ning turunduslikel eesmärkidel. Sealhulgas sotsiaalmeedias- ja internetiturunduses (Facebook, Instagram, Smaily, Google). Nende andmete säilitamise ja töötlemise lõpetamisest on õigus mistahes ajahetkel meile teada anda ning loobuda teavituste ja pakkumiste saamisest.

Kui te ei ole rahul sellega, kuidas CAPRA töötaja teie isikuandmeid töötleb ning otse kliendihalduri või turundusspetsialisti poole pöördumine või meililistist lahkumine ei ole andnud rahuldavat tulemust, on võimalik esitada kaebus kirjalikult sale@capra.ee

Samal aadressil palume meiega ühendust võtta kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste ja murede korral.

Shopping Cart